Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Lustry nad stůl

Světlo nad stolem by mělo být rovnoměrně rozptýlené. Nejčastěji volíme stropní svítidla zavěšená se stínítky, zavřená shora, směřující proud světla dolů na stůl (i když to není pravidlo).

Stůl je pak osvětlen rovnoměrně a jeho okolí zůstává v částečném stínu. Stínidlo zakrývá žárovku, která zabraňuje zaslepení. Navíc, designové svítidlo v módním stylu, s originálním stínidlem, dodává styl celé místnosti. Nad jídelním stolem jsou zajímavé jednoduché skandinávské lampy v jasných barvách.

závěsné svítidlo nad stůlVelké závěsné lustry.

Nad stolem vypadají velké závěsné lustry skvěle. Modely XXL v průmyslovém stylu jsou skvělým řešením. Závěsné stropní svítidla s velkými kovovými nebo betonovými odstíny přitahují pozornost a jsou velmi žádaná. Při výběru velké lampy nad stolem však musíme mít na paměti úvahy o použitelnosti. Svítidlo by nemělo ztěžovat vstávaní od stolu nebo svítit přímo na hlavy lidí, kteří sedí u stolu. Standardně by závěsné lustry měly být umístěny přibližně 55-60 cm nad stolem. Velké, působivé průmyslové lampy by měly viset 75-92 cm nad stolem. Prodej na Tylustry.cz zahrnuje také nastavitelné modely, které lze snadno spouštět a zvedat.

plechový lustr nad stůl

 

Lustr nad dlouhým obdélníkovým stolem.

Módním trendem je také minimalistické osvětlení inspirované kancelářským stylem.Velká lampa zavěšená nad obdélníkovým stolem je nejen praktická, ale také velmi elegantní. Podobně může být nad kulatým stolem zavěšena lampa s kruhovým obrysem.

lustr na obdelníkový stůl

Osvětlovací rampa nad stůl, několik svítidel nad stolem.

Namísto jedné dlouhé obdélníkové lampy lze nad stůl zavěsit několik menších závěsných lamp. Toto řešení je inspirované designem kaváren a restaurací, je praktické a stylové. Můžeme použít závěsné svítidla v průmyslovém stylu nebo malá svítidla se stínítky. Světla v řadě zavěšené v různých výškách vypadají zajímavě.

světelná rampa nad stůl

Efektní designový lustr nad stůl.

Nad jídelním stolem může být zavěšen velkolepý stylizovaný lustr. Takový odvážný dekorativní koncept činí interiér výraznějším. Kombinace stylů - elegantní retro s moderním - je velmi moderní záležitostí. Designové závěsné stropní svítidla osvětlují plochu stolu a představují důležitý dekorativní prvek. Již ve fázi plánování elektroinstalace v bytě, stojí za to vzít v úvahu osvětlení jídelny, takže interiér je více funkční a přátelský k domácnosti.

 

svítidla mantra

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

ZNAČKY

UMBRA

Kde nás najdete

Provozovna RODEX

Školní 1975/21

430 01 Chomutov

Kontakty
(Po-Pá, 9-16 hod.)